Ubytování

Rádi Vás ubytujeme v jedné z našich 14 čtyřlůžkových chatek. Pokud preferujete spát ve vlastním, nabízíme možnost stanování či rozlehlou louku u vody pro vaše karavany.

Chatky

Naše útulné chatky se čtyřmi lůžky a teráskou s posezením nabízí pohodlí vašeho domova v prostředí malebné přírody. Chatky jsou vybaveny úložnými prostory, malou kuchyňkou s varnou konvicí, a dále také pracovním stolem. Chatky jsou čisté a prosvětlené. Vhodné pro víkendové i delší pobyty. Pro větší spokojenost našich klientů v případě delších pobytů poskytujeme slevu a jsme schopni případně zajistit lednici.

Stanování

Stanové prostory potěší nejednoho milovníka přírody. Rozlehlá louka nad jezerem vám poskytne nejen komfort, ale i místo pro ničím nerušený odpočinek. Pro náročnější klienty nabízíme exkluzivní prostor na samém břehu Ejpovického jezera s výhledem na unikátní Ejpovické útesy. Tato část kempu disponuje ještě větším soukromím a přístupem rovnou do vody. Samozřejmostí po celém kempu je rovný, čistý a měkký povrch.

Karavany

Pro návštěvníky s vlastními karavany nabízíme krásná parkovací místa na louce v blízkosti vodních sportů. Louka je velmi dobře přístupná a umožňuje tak návštěvu i s tím největším karavanem.

Ceník

Osoba 75 Kč
Děti do 7 let Zdarma
Děti do 12 let 45 Kč
Auto 75 Kč
Stan 25 Kč
Obytný přívěs 80 Kč
Motocykl 60 Kč
Jízdní kolo Zdarma
Pes 30 Kč
Mikrobus 130 Kč
Obytný vůz 130 Kč
Autobus 250 Kč
Chatka 4 osoby 700 Kč (bez lednice)
770 Kč (s lednicí)
Chata 3 osoby 550 Kč (bez lednice)
620 Kč (s lednicí)
Chata 2 osoby 400 Kč (bez lednice)
470 Kč (s lednicí)
Přípojka el. proud 80 Kč
Pronájem lednice 70 Kč

* Všechny uvedené ceny jsou za 1 noc včetně místního poplatku a DPH

Dlouhodobý pronájem
obytného vozu/přívěsu
1600 Kč/měsíc
Půjčení grilu zdarma oproti záloze
500 Kč
Půjčení belly boatu 150 Kč / 4h 250 Kč / den