Ubytování

Rádi Vás ubytujeme v jedné z našich 14 čtyřlůžkových chatek. Pokud preferujete spát ve vlastním, nabízíme možnost stanování či rozlehlou louku u vody pro vaše karavany.

Chatky

Naše útulné chatky se čtyřmi lůžky a teráskou s posezením nabízí pohodlí vašeho domova v prostředí malebné přírody. Chatky jsou vybaveny úložnými prostory, malou kuchyňkou s varnou konvicí, a dále také pracovním stolem. Chatky jsou čisté a prosvětlené. Vhodné pro víkendové i delší pobyty. Pro větší spokojenost našich klientů v případě delších pobytů poskytujeme slevu a jsme schopni případně zajistit lednici.

Stanování

Stanové prostory potěší nejednoho milovníka přírody. Rozlehlá louka nad jezerem vám poskytne nejen komfort, ale i místo pro ničím nerušený odpočinek. Pro náročnější klienty nabízíme exkluzivní prostor na samém břehu Ejpovického jezera s výhledem na unikátní Ejpovické útesy. Tato část kempu disponuje ještě větším soukromím a přístupem rovnou do vody. Samozřejmostí po celém kempu je rovný, čistý a měkký povrch.

Karavany

Pro návštěvníky s vlastními karavany nabízíme krásná parkovací místa na louce v blízkosti vodních sportů. Louka je velmi dobře přístupná a umožňuje tak návštěvu i s tím největším karavanem.

Ceník

Osoba 75 Kč
Děti do 5 let Zdarma
Děti do 12 let 45 Kč
Auto 50 Kč
Stan 50 Kč malý (do 3 os.), 80 Kč velký (nad 3 os.)
Obytný přívěs 150 Kč
Motocykl 40 Kč
Jízdní kolo Zdarma
Pes 40 Kč
Mikrobus 130 Kč
Obytný vůz 150 Kč
Autobus 250 Kč
Chatka 4 osoby 650 Kč
.
Chata 3 osoby 550 Kč
.
Chata 2 osoby 400 Kč
.
Přípojka el. proud 80,- Kč + spotřeba energie 5Kč,-/1Kw
Pronájem lednice 70 Kč

* Všechny uvedené ceny jsou za 1 noc včetně DPH. Ceny nezahrnují místní poplatky obci.

Dlouhodobý pronájem
obytného vozu/přívěsu
1750 Kč/měsíc
Půjčení grilu zdarma oproti záloze
500 Kč
Půjčení belly boatu 150 Kč / 4h 250 Kč / den